Studio

Na naší adrese v Plzni najdete poslechové studio, ve kterém si můžete poslechnout kvalitní elektroniku. Pustíme vám své nebo vaše oblíbené nahrávky na UHD 4K BLU-RAY, BLU-RAY, BLU-RAY-A, DVD, SACD, DVD-A, VINYL, CD, FLAC, MP3, MKV, DFF, DSF, APE a další.

Studio je rozděleno na dvě sekce, multikanálovou a stereo.

Multikanálová sekce

Zde se nachází unikátně zapojené kino 7.1 složené z reprosoustav RIHA řady Plus a koncových zesilovačů RIHA řady B a L.
Stabilně jsou zde zapojeny zesilovače – pro hlavní přední kanály B200, centrální kanál B100 ( zapojen bi-amping ), zadní efektové kanály L875
( zapojen bi-amping ), pro dva pasivní subwoofery L875 ( zapojen můstkově ) s aktivní výhybkou pro každý kanál, nastavenou na 100Hz.

Poslechnout si můžete špičkový multikanálový relátkový předzesilovač RIHA LINE-M7.1-2. Zdroj signálu zajišťuje vlajková loď značky OPPO UDP-205 s úpravou Casea! Jedná se o univerzální 4K Ultra HD Blu-ray přehrávač. Obraz si vychutnáte na Full-HD projektoru Sanyo PLV-Z2000, který promítá na projekční desku o úhlopříčce 245cm. Projekční strana desky je upravena speciální odrazivou vrstvou. Projektor propojen 2x HDMI Atlona ATF14032. Signálové kabely mezi komponenty RIHA Basic jsou zapojeny cinch-XLR a XLR-XLR. Kabel mezi zesilovači a reproduktory Tasker C288 4×2.5mm. Zakončovací konektory na kabelech NEUTRIK-Speakon.

Stereo sekce

Především určena pro zastánce kvalitní stereo reprodukce. Vyzkoušet si můžete reprosoustavy RIHA řady Basic, Plus i ES. Hlavní koncový zesilovač je model RIHA B-200 doplněný o nekompromisní předzesilovač RIHA LINE-4-DAC Plus.

Pro milovníky sluchátek máme připraven špičkový sluchátkový zesilovač integrovaný v předzesilovači LINE-4, na uši si můžete nasadit svá sluchátka nebo Sennheiser HD600. Zdroj signálu OPPO UDP-203, multimediální Intel PC v pasivní AKASA skříni s USB transportem M2tech zakončený BNC konektorem a miniPC Raspberry Pi3 s HiFiBerry DAC+Pro zvukovou kartou. Obraz zajišťuje LED 4K HDR televize SONY KD-55XE8596. Signálové kabely RIHA Basic mezi komponenty jsou zapojeny cinch-XLR, digitálně AES/EBU. Kabel mezi zesilovači a reproduktory Tasker C288 4×2.5mm. Zakončovací konektory na kabelech NEUTRIK-Speakon. Pro zajištění kvalitního napájení je použita síťová pračka RIHA IT-DCE2000.